Jak efektivně monetizovat reklamní prostor

Jazyk přednášky: Čeština

Martin Paták


Martin řídí pátým rokem službu Sklik Partner - síť až 5000 webů. Za tu dobu vytáhl obrat této služby z pár desítek milionů na několik set milionů. V Seznamu má na starosti také největší agentury, které se monetizací webů zabývají. Zná triky, jak co nejlépe monetizovat weby a rád se s vámi o ně podělí.


Co se naučíte?

Na workshopu vás lektoři seznámí se současnými možnostmi monetizace reklamního prostoru a představí vám i možnosti optimalizace reklamních ploch. Dostanete reálnou ukázku, jak s monetizací webů pracují čeští vydavatelé a hlavně společnosti Seznam.cz. Seznámíte se s trendy v reklamních formátech i v možnostech individuální optimalizace textových šablon na desktopu, tak v dnešní době na čím dál více důležitějších mobilních stránkách. Po workshopu budete umět lépe využít možností monetizace, které nabízí reklamní systémy (PPC, RTB) či přímý prodej a budete se umět rozhodnout, které jsou pro vás nejvhodnější.

Další informace

Workshop je vhodný pro střední/větší vydavatele obsahu či agentury a postačí základní znalosti ohledně monetizace reklamního prostoru. Zkušenosti s Sklik Partner nebo Google Adsense jsou rozhodně výhodou. Určitě si přineste notebook a zápisník, a pokud před workshopem zašlete lektorům weby, o které se staráte či je provozujete, lektoři připraví doporučení a některé změny pak můžete zapracovat společně s lektory na místě :)

Proč jít na workshop?


Naučíte se, jak svůj web co nejlépe monetizovat

Zjistíte, jaké jsou aktuální trendy v typech reklamy

Najdete si sami prostory v monetizaci vašich webů

A pokud pošlete svůj web dopředu k posouzení, dostanete návrhy, jak zlepšit monetizaci a své poznatky budete společně sdílet.

Další workshopy z druhého bloku


Děkujeme našim partnerům

Za podpory:


Chcete se stát partnerem letošního Festivalu? Napište nám na info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN: CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX