Enhanced Ecommerce - Jak je dostat na váš web

Jazyk přednášky: Čeština

André Heller


André vede oddělení webové analytiky v analytické a konzultační společnosti Medio Interactive. Je zkušený lektor a přednášející a od roku 2016 také Google Partners Certified Trainer. Specializuje se hlavně na vývoj a implementaci analytických nástrojů na velkých složitých webech. Má hluboké znalosti Google Analytics a zejména Google Tag Manageru, který také školí v rámci školicí agentury Medio Akademie. Příležitostně píše blog o webové analytice a Google Tag Mangeru na svém webu www.andreheller.cz. Workshop společně s ním povede také Honza Tichý a tým analytiků z Media.


Co se naučíte?

Existuje mnoho návodů, kam se do EE koukat, o tom, jak je to super, ale téměř nikde nejsou validní informace o implementaci a potenciálních problémech, které můžou nastat. Samotná dokumentace je poměrně strohá a na pár místech dokonce i chybná. Pojďte se podívat na největší úskalí a problémy implementace. Společně si ukážete nejtěžší místa a André vám pomůže vyhnout řadě slepých cest a uliček. Naučí vás si implementaci správně ověřit a samostatně nastavit Google Analytics včetně data importů, management API a dalších nezbytných věcí.

Další informace

Na workshopu vás čeká i troška hrabání v kódu, takže základní znalost problematiky je potřeba. Workshop je primárně pro analytiky, kteří se starají o implementace nebo alespoň chtějí v základu znát problémy, kterým mohou čelit a jak se jim vyhnout. S sebou postačí notebook.

Proč jít na workshop?


Ušetříte si spoustu slepých cest a bolestí při vlastní implementaci

Nahlédnete pod pokličku Google Analytics

Naučíte se efektivně a správně odladit implementaci

Nastavíte si data import včetně základů Management API

Další workshopy z druhého bloku


Děkujeme našim partnerům

Za podpory:


Chcete se stát partnerem letošního Festivalu? Napište nám na info@marketingfestival.cz

Marketing Festival s.r.o.
Renneská třída 393/12
639 00 BRNO - Štýřice

IČ: 01646486
DIČ: CZ01646486

Bankovní účet: 2600413633 / 2010
IBAN: CZ5920100000002600413633
SWIFT: FIOBCZPPXXX